משלוחים לכל חלקי הארץ

אודותינו

זה למעלה מ-30 שנה שאני עוסק בתחום האומנות והיצירה, כשאני יודע בוודאות שמדובר על שליחותי בחיים אלו. לאורך השנים התנסיתי בתחומים רבים של יצירה, כאשר נגרות, חריטה במחרטת עץ ויצירת מתנות מעץ ואקריל תפסו חלק ניכר מעבודותיי.

 

בתחילה יצרתי לשם ההנאה, למשפחתי, חבריי ואנשים שאהבו את היצירות שלי. לאחר עצות רבות שהטמעתי והבנה כי מדובר על אהבת חיי הגדולה, החלטתי לצאת לדרך חדשה, לאפשר לקהל הרחב להיחשף ליצירותיי באתר וכמובן גם לרכוש אותן.

 

בכל יצירה ויצירה אני משקיע זמן ומחשבה רבים ומלבד העובדה שמדובר על עבודת יד, אני משקיע בכל אחת מהן אהבה רבה ותשומת לב. התוצאות מדברות בעד עצמן – מדובר על יצירות באיכות גבוהה במיוחד, עם המון השקעה בכל פרט קטן וכמובן בשימוש בחומרי גלם איכותיים במיוחד.

 

בין היתר ניתן למצוא באתר עטים מיוחדים (גם עט נובע), מחזיקי מפתחות, פקקים לבקבוקי יין, פותחני בקבוקים ושלל פריטים זעירים וייחודיים מעץ. היצירות מתאימות גם כמתנה קטנה לאדם שאוהבים, לכבוד חג או אירוע במקום בו מתארחים, לפינוק מיוחד לאחד מבני המשפחה או לשדרוג המטבח בפריט שלא ניתן למצוא בשום מקום אחר.

 

בעולם המודרני, שבו הכול תעשייתי ומיוצר בכמויות, ישנו ערך מוסף שלא יסולא בפז ליצירות אומנות ייחודיות בהן מושקעת מחשבה ואהבה רבה בעת יצירתן בעבודת היד. וכעת, הן בהישג ידך.

לפרטים נוספים אודות היצירות והמוצרים השונים, אשמח לעמוד לרשותך.

 

בברכה,

אמיר לבנון.

logo בניית אתרים