משלוחים לכל חלקי הארץ


תקנון

תקנון אתר – astis-art.com

אתר astis-art.com הינו חנות וירטואלית המופעלת

ע”י אמיר לבנון ע.מ 022534259

השימוש והקניה באתר כפופים לתנאים המפורטים בתקנון זה.

אנא קראו תקנון זה בקפידה, שכן עצם השימוש באתר החנות הווירטואלית "astis-art" מהווה הסכמה לתנאים הקבועים בו כלשונם. כל המבצע פעולת רכישה באתר מצהיר בעצם ביצוע הרכישה כי הינו מודע לתקנון באתר ולכללים החלים על רכישת מוצרים באתר וכי הוא מכיר כללים אלה, מסכים לתחולתם על פעולת הרכישה וכי לא תהיה לו ו/או למי מטעמו כל טענה ו/או תביעה ו/או דרישה כנגד "astis-art" ו/או מפעיל האתר, מלבד טענות הקשורות בהפרת התחייבות מפעיל האתר על פי תקנון זה. בתקנון זה, השימוש בלשון זכר הינו מטעמי נוחות בלבד. ואולם, כל מקום בו ננקטת לשון זכר גם נקבה במשמע.

 

1. מי רשאי לקנות באתר

רשאי לבצע רכישה באתר, כל אדם מגיל  18 ומעלה וכן חברה המאוגדת כדין לפי חוקי מדינת ישראל והרשומה ברשם החברות בישראל אשר ברשותו או ברשות החברה כרטיס אשראי תקף של אחת מחברות האשראי המצוינות להלן, ושהינו בעל חברות באחת מחברות האשראי ל "astis-art" יש אפשרות לסלוק את כרטיס החיוב/אשראי שלו. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, תנאי מוקדם לאישור פעולה באתר הוא אישור ביצוע תשלום של חברת האשראי אשר דרכה התחייב הקונה לרכוש.

 

2. המוצרים באתר

אנו עושים כמיטב יכולתנו להבטיח שהמוצרים המוצגים באתר יימצאו במלאי. עם זאת, מאחר והאתר מוכר מוצרים בעבודת יד מוצרים ייחודים הנחשבים  כ-"one men piece"  יתכן שממוצרים אלה יהיה פריט אחד בלבד.

 אם מוצר שנבחר אזל, אנו ניצור קשר עם הלקוח. במקרה זה," astis-art" ו/או מי מטעמה תגיש ללקוח הצעה לרכישת מוצר אחר בעל אופי ומחיר דומים.

אם יחליט הלקוח לקבל את ההצעה, יעודכנו הפרטים החדשים בהזמנה; אם החליט הלקוח לסרב, יהיה זכאי למחיקת ההזמנה, אם בוצע כבר חיוב כספי, יבוצע החזר כספי מלא. המוצרים המוצעים על ידינו מלווים במפרט וניתן לראות את תמונותיהם ותיאורם בדפיהם. פרטים נוספים לגבי המוצר ניתן לקבל בטופס “צור קשר”, או להתקשר אלינו טלפונית בשעות העבודה כפי הנהוג בבתי העסק בישראל לפי שעות העבודה המופיעות באתר.

 

3. הזמנת מוצר

רכישת המוצרים מתבצעת באמצעות “סל הקניות” באתר. לאחר ביצוע ההזמנה יקבל הלקוח מייל בדואר האלקטרוני על קליטת פרטי ההזמנה, דבר זה מעיד על קליטת ההזמנה במערכת האתר בלבד. אישור סופי יינתן רק לאחר בדיקת פרטי כרטיס האשראי של הלקוח שקיבל את אישור חברת האשראי לביצוע הקניה. רק אז תחשב ההזמנה ויחלו תהליכי אספקת המוצר/ים, בתנאי שהם נמצאים במלאי.

 

4. פרטים אישיים

בעת ביצוע הקניה באתר יידרש הלקוח להכניס למערכת האתר את הפרטים הבאים: שם פרטי ומשפחה, טלפון, ישוב, מיקוד, דואר אלקטרוני ופרטים נוספים. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית. נגד מגישי פרטים אלה עלולים להינקט צעדים משפטיים. "astis-art" ו/או מי מטעמה שומרת לעצמה את הזכות למנוע את הגישה לקניה או לאתר מכל משתמש.

 

5. אופן החיוב והמשלוח

לאחר סיום ביצוע הקניה, יבוצע חיוב של הלקוח באופן מידיי, ובתשלום מלא בגין המוצר, לפי מספר התשלומים אשר ביקש. זמני האספקה להם אנו מתחייבים הם עד 7 ימי עסקים (להלן “האספקה”). חישוב מועדי האספקה יהיה ע”פ ימי עסקים, ימים א’-ה’, למעט ערבי חג ומועדים. יחד עם זאת, "astis-art" עושה כמיטב יכולתו לספק את המוצר מהר ככל הניתן. (בימים אלו של מלחמה במדינת ישראל יתכנו עיכובים באספקת המוצרים)

 המחירים באתר כוללים מע”מ.

אספקת המוצרים תהיה דרך חברת שילוח ותתבצע באמצעות משלוח מסוג “שליח עד הבית”. אספקת המוצרים תתבצע לבית הלקוח וכל זאת בהתאם ובכפוף לתנאי האספקה של "astis-art". המוצרים יסופקו באמצעות חברת השליחויות בהתאם לזמן האספקה הנהוג בחברת השליחויות ובכפוף לטיב ולתנאי השירות המקובלים בחברות השליחויות. אספקת המוצרים באמצעות שליחים תתבצע בהתאם לתנאי האספקה של חברות המשלוחים מטעם "astis-art", ובכפוף לרשימת היישובים של "astis-art" בהן מתבצעת שליחות עד הבית. במידה ואין ביכולתה של חברת המשלוחים מטעם החברה לבצע את המשלוח עד לבית הלקוח מכל סיבה שהיא, לרבות בשל תנאי מזג אויר ו/או מצב ביטחוני העלול לסכן השליחים, יוסבר עניין זה ללקוח ויימצא ביחד פתרון המקובל על שני הצדדים. יובהר בזאת, כי בכל הנוגע לביטול משלוח בשל התנאים שצוינו לעיל, תהיה "astis-art" הפוסקת הבלעדית בעניין.

 

6. ביטול עסקה

ניתן לבטל רכישת מוצרים בתוך 14 ימים מיום קבלתם, ובתנאי שהם ארוזים באריזתם המקורית, בלי שימוש, ובלי שריטות ופגמים. זאת בהודעה בכתב או בשיחת טלפון אישית ל - ,"astis-art", עם פירוט סיבת הביטול, הכל בהתאם

לחוק הגנת הצרכן. לאחר בדיקת הפנייה ואישורה יש להחזיר את המוצר לכתובת אשר תינתן ללקוח על ידי "astis-art". לאחר החזרת המוצרים יזוכה כרטיס הלקוח במחיר ששולם עבור המוצר, לא כולל דמי משלוח, ובניכוי עלות מחיר ההחזרה במידה ויש. אם מוצר נבדק על ידי "astis-art" ונמצא שהוא לא הוחזר במצב חדש, ו/או באריזתו החדשה והמקורית, לרבות כל מרכיבי המוצר והאריזה, הזיכוי יהיה יחסי לערך המוצר שהוחזר בפועל, בניכוי הוצאות או התחייבות בשל משלוח, אריזה, או כל הוצאה או התחייבות אחרת ש "astis-art" הוציאה או שהיא התחייבה להוציא או שתאלץ להוציא על המוצר, והן בשל התקשרות בעסקה או בשל ביטולה. במקרה בו המוצרים שקיבל הלקוח היו פגומים בעת קבלתם, לא יחויב הלקוח בדמי המשלוח, אריזה, דמי החזרה או דמי טיפול.

הלקוח אינו רשאי להחזיר או להחליף מוצרים שיוצרו בהזמנה אישית, לרבות מוצרים שהוזמנו עם חריטה אישית, ושאריזתם נפתחה, אלא אם התברר שהם פגומים. במקרה של מוצר פגום יש לשלוח ל astis-art"" את המוצר בצירוף החשבונית המקורית ומכתב המתאר את הבעיה. לאחר שתתקבל הפניה נשלח אל הלקוח את המוצר על פי ההזמנה המקורית ובלבד שהוא נמצא במלאי. הזכות להחליף מוצר כפופה לסייגים נוספים כאמור בסעיף 14 ג’ לחוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981. במקרה של ביטול עסקה למעט מחמת פגם, תחויב באמצעות כרטיס אשראי בדמי ביטול בשיעור 5% מהמחיר, אך לא יותר מ 100 ₪ לפי הוראות המחוקק.

 

7. אחריות כללית

"astis-art" אינם מייצרים חלק מהמוצרים הנמכרים באתר כגון מילויי דיו, משאבות דיו וכן אביזרים הנלווים למוצרים "astis-art", אינם נושאים באחריות לטיב המוצרים, לתכונותיהם, ו/או לכל מצג שנעשה באתר בכל הנוגע לפרטים האמורים לעיתים יתכנו הבדלי צבעים קלים בין תצלומי המוצרים המתפרסמים באתר לבין הצבעים הספציפיים של המוצרים כפי שיסופקו בפועל. astis-art"" מבקשים להדגיש כי המוצרים באתר מוצגים בתום לב, ואין בהצגתם משום המלצה ו/או הבעת דעה מצד "astis-art" לגבי אופי המוצרים, תכונותיהם, וכיו”ב. אם רכשת מוצרים פגומים, זכות הלקוח להחליפם או להחזירם ולקבל החזר כספי, כפי שפירטנו בתנאי שימוש אלה.

האחריות הבלעדית למוצרים, לאספקתם, לאיכותם, לטיבם, לעמידותם ולתכולתם, לרבות הוראות הפעלה בשפה העברית, אם יש כמובן.

 על היצרנים, היבואנים או המפיצים של המוצרים, לקחו על עצמם את כל החובות המוטלות על “עוסק” על פי חוק הגנת הצרכן, תשמ”א – 1981 והתקנות שהוצאו מכוחו. המבצעים פעולות באתר מצהירים כי תוכן סעיף זה הובא לידיעתם וכי לא יעלו טענה כנגד בעלי האתר ו/או מי מטעמם בקשר לכך. בשום נסיבות לא תחול על "astis-art" אחריות כלשהי בגין נזק ישיר, עקיף, דמי נזיקין עונשים, נזק מקרי, מיוחד או תוצאי ו/או כל נזק אחר מכל סוג ומין, לרבות, ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, דמי נזיקין בגין אובדן השימוש, אובדן נתונים או אובדן רווחים, הנובעים או קשורים בכל דרך שהיא בשימוש או בביצועי האתר של "astis-art", בגין עיכוב בשימוש או באי יכולת להשתמש באתר, באספקתם או באי אספקתם של מוצרים , או בכל מידע, תוכנה, מוצר, שירות וגרפיקה נלווית שהושגו באמצעות האתר ו/או הנובעים בכל דרך אחרת מן השימוש באתר, בין בהתבסס על הסכם ובין בנזיקין, בין באחריות מוחלטת ו/או כל עילה אחרת, אפילו אם נודע "astis-art" ו/או מי מטעמה על האפשרות של דמי נזיקין כאמור.

אם לקוח אינו שבע רצון מחלק כלשהו של האתר או אחד מתנאי תקנון זה, אנא כתבו אלינו ונבחן את הפנייה בנושא. "astis-art" ו/או מי מטעמה לא יישאו בכל אחריות לכל שימוש בלתי מורשה, שימוש לרעה, שימוש שלא כדין ו/או שימוש במרמה שייעשה על ידי צד שלישי בכרטיס האשראי בו נעשה/עשה הלקוח שימוש לשם ביצוע פעולה באתר. השימוש באתר ניתן לשימוש כמו שהוא (AS IS). לא תהיה ללקוח או לכל מי שמטעמו כל טענה, או תביעה ו/או דרישה כלפי "astis-art" ו/או מי מטעמה בגין תכונות השירות, יכולותיו, מגבלותיו או התאמתו לצרכי הלקוח ולדרישותיו.

 

8. תנאים נוספים

"astis-art" לא תישא במישרין או בעקיפין באחריות כלשהי לכל מקרה שבו רכישה של משתתף לא תתקבל במערכת ו/או לכל בעיה טכנית ו/או אחרת המונעת ממשתתף לרכוש את המוצרים.

"astis-art" לא תישא באחריות לפעילות בלתי חוקית על ידי משתתפי המכירה או כל גורם אחר שאינו בשליטתה המלאה.

"astis-art" שומרת לעצמה את הזכות לשנות מחירים ללא כל הודעה מוקדמת. מבלי לגרוע מהאמור לעיל, במידה וגורמים ו/או אירועים שאינם בשליטת בעלי האתר ו/או מפעיליו יעכבו ו/או ימנעו את קיום מכירת המוצרים באופן מלא או באופן חלקי, ובדרך כלשהי, ו/או את אספקת המוצרים שפורסמו באתר במועדים שנקבעו, ו/או אם יפגעו תקלות במחשוב, ו/או מערכות הטלפון, ו/או כל גורם תקשורת אחר בהשלמת תהליך הרכישה, ו/או אם בשל פעולת איבה, ו/או שביתה, ו/או השבתה, ו/או סגר, ו/או גיוס מילואים בהיקף מיוחד, ו/או כל גורם אחר שהינו בגדר כוח עליון ימנע ו/או ייפגע תהליך רכישת המוצרים ו/או אם יחולו שינויים בשיעורי המס ו/או היטלים החלים על המוצרים בין מועד פרסום המוצר לרכישה לבין מועד האספקה המתוכנן על פי מועד רכישת המוצר, רשאית "astis-art" להודיע על ביטול הרכישה, כולה או חלקה.

במידה ותחול טעות בהדפסה, בתיאור המוצר, ו/או במחירו, בתנאי התשלום, בתמונת המוצר או בכל חומר  הדפסה אחר, או בקבלת הנתונים ממבצע פעולה כלשהי באתר, יכולה "astis-art", אך לא חייבת, לבטל את הרכישה הספציפית.

"astis-art" שומרת לזכותה לשנות תקנון וכללי השתתפות אלו  מעת לעת. האתר מכיל חומרים שונים המוגנים ע”י זכויות יוצרים, סימני מסחר, זכויות קניין אחרות לרבות תוכן, תמונות גרפיקה ועוד . אין לכל צד ג’ המבצע פעולות רשות לשנות, לפרסם, או להעביר ולהשתמש באתר או בחלק ממנו לשם יצירה נגזרת או לנצל את האתר ו/או תוכנו, כולו או חלקו למטרה כלשהי.

כל המבקש ליצור לינק (קישור) לאתר זה באתרים אחרים נדרש לפנות בכתב ומראש ל "astis-art"- על מנת לקבל את אישורה לכך ובכתב.

"astis-art" תהא רשאית לסגור את האתר או לבטל שירותים לפי ראות עיניה וצרכיה מעת לעת. כמו כן, תהא "astis-art" רשאית לשנות את תקנון האתר מעת לעת.

 

9.שירות לקוחות

• בכל שאלה או בירור לגבי המוצר, ניתן לפנות אל "astis-art

בטלפון 050-4343987 או דרך צור קשר באתר.

 

 

10.שיפוט

הדין החל על הזמנת הלקוח ועל תקנון זה, הוא הדין בישראל בלבד. סמכות השיפוט הבלעדית לכל עניין ומחלוקת, נתונה לבית משפט המחוזי בתל אביב.

 

logo בניית אתרים